Growkit Golden Teacher

Growkit Golden Teacher

Grzyby Golden Teacher dla siebie niszę w świecie psychodelików. Te magiczne grzyby są hitem nie bez powodu: oferują transformacyjną podróż, która pozostawia wpływ. Z nazwą tak intrygującą jak „Golden Teacher”, nic dziwnego, że stali się ulubioną odmianą grzybów dla wielu.

Co wyróżnia te grzyby? To ich zdolność do wywoływania głębokich duchowych wglądów, zwiększania kreatywności i wspierania głębokiego poczucia jasności. Nie są po prostu kolejnym psychodelicznym grzybem; Są ścieżką do bogatszego zrozumienia siebie i kosmosu.

Zestaw do badań i obserwacji

Przechowywanie: 2-4 stopnie C

Producent : Growkit.com

Na stanie

129,99 

Opis

Growkit Golden Teacher z gotową grzybnią psilocybe cubensis  produkt renomowanego producenta. Kupując u nas masz gwarancję świeżości

Produkt przeznaczony do badań i obserwacji, oraz kolekcjonerskich. Grzybnia nie zawiera substancji niedozwolonych

Przez wieki Złote Grzyby Nauczycielskie były częścią duchowych rytuałów. Zasłużyły na swoje miejsce w historii dzięki swoim zmieniającym umysł efektom, które łączą cię z większą rzeczywistością. Tak więc, jeśli planujesz używać Golden Teacher Mushrooms, pamiętaj o kultywowaniu środowiska pielęgnującego. Bycie uważnym i otwartym może znacznie przyczynić się do maksymalizacji korzyści, jakie czerpiesz z tego niezwykłego grzyba.

 

Grzyby psylocybinowe hodowla a prawo :

Hodowanie grzybków psylocybinowych  w wielu krajach (w tym w Polsce) jest zabronione

Kupując produkt oświadczasz, że nie będziesz używać go do celów niezgodnych z polskim prawem.

Grzybnię  między badaniami  przechowywać w temperaturze 2-4°C