Growkit Hawaiian

Growkit Hawaiian

Copelandia Cyanescens  aka Hawaiian , znana jest ze swojej mocy i silnych efektów wizualnych. Dzięki większej  zawartości aktywnych składników psylocyny i psylocybiny , niż w dobrze  znanych psilocybe cubensis , są jednymi z najmocniejszych gatunków magicznych grzybów.

Copelandia cyanescens zazwyczaj zawiera wagowo 2,5% psylocybiny i około 1,94% psylocyny. Oznacza to, że grzyby te są znacznie silniejsze niż gatunki cubensis, a ich poziom alkaloidów jest jednym z silniejszych w dzisiejszym świecie.

 

Należy pamiętać że jest wrażliwsza od innych gatunków. Badania należ zacząć jak najszybciej po odebraniu paczki

Zestaw do badań i obserwacji

 

Przechowywanie: 2-4 stopnie C

Producent : Growkit.com

Pozostało tylko: 1

299,00 

Opis

Growkit Hawaiian

Historia Panaeolus cyanescens zaczyna się w Azji. Na wyspach hawajskich pojawiły się w 1800 roku, kiedy  przywożono tam bydło z Filipin. Copelandia cyanescens zostały po raz pierwszy zidentyfikowane w 1871 roku jako Agaricus cyanescens przez Berkeleya i Broome’a na podstawie okazu ze Sri Lanki. Kilka lat później Copelandia papilionacea zostały odkryte i udokumentowane na Filipinach przez włoskiego mikologa Giacomo Bresadola.

Copelandia cyanescens najczęściej występuje w Meksyku, Brazylii, Boliwii, Filipinach, Australii Wschodniej, Indiach, Bali, Azji Południowo-Wschodniej, Hawajach, Luizjanie. A także na Florydzie,  w innych ciepłych klimatach.

Hawaiian należy do rodziny Coprinaceae i żywi się przede wszystkim obornikiem. Ale znaleziono ją również na użytkach zielonych, na których wcześniej składano obornik

Copelandia cyanescens zazwyczaj zawiera wagowo 2,5% psylocybiny i około 1,94% psylocyny. Oznacza to, że grzyby te są znacznie silniejsze niż gatunki cubensis. Ich poziom alkaloidów jest jednym z silniejszych w dzisiejszym świecie.

Growkit Hawaiian Grzyby psylocybinowe hodowla a prawo :

Produkt przeznaczony do badań i obserwacji, oraz kolekcjonerskich. Grzybnia nie zawiera substancji niedozwolonych

Hodowanie grzybków psylocybinowych  w wielu krajach (w tym w Polsce) jest zabronione

Kupując produkt oświadczasz, że nie będziesz używać go do celów niezgodnych z polskim prawem.

Grzybnię  między badaniami  przechowywać w temperaturze 2-4°C.