Growkit Mazatapec

Grzyb Mazatapec został po raz pierwszy zebrany przez szamanów Mazateków w rejonie Huautla Jiménez w Meksyku. Szczep ten jest endemiczny dla tego regionu Meksyku i był uprawiany i używany od tysięcy lat przez rdzenną ludność do rytuałów szamańskich. Odmiana daje piękne i obfite owocniki; Wymaga jednak więcej cierpliwości niż inne szczepy. Idealny zakres temperatur do uprawy wynosi od 23 do 30 stopni Celsjusza. Ta niesamowicie stara odmiana jest mocna pod względem wizualnym i mocy.

Growkit Mazatapec : grzybnia grzybów Psilocybe Cubensis

Zestaw do badań i obserwacji

 

Przechowywanie: 2-4 stopnie C

Producent : Growkit.com

 

Na stanie

149,99 

Opis

Growkit Mazatapec z gotową grzybnią Psilocybe cubensis (Łysiczka Kubańska) produkt renomowanego producenta. Kupując u nas masz gwarancję świeżości

Grzyby  Mazatapec, wraz z grzybem Mexican, to dwa główne gatunki pochodzące z Meksyku. Należą one do gatunku Psilocybe cubensis,  którego głównym aktywnym składnikiem jest psylocybina i psylocyna. Te egzotyczne gatunki mają kilka wspólnych cech i były szeroko stosowane przez rdzennych mieszkańców  północnej część stanu Oaxaca. Ludzie z Mazatec mają bardzo długą tradycję w używaniu magicznych grzybów. Ich kolebką jest Oaxaca w Meksyku.

 

Grzyby psylocybinowe hodowla a prawo :

Produkt przeznaczony do badań i obserwacji, oraz kolekcjonerskich. Grzybnia nie zawiera substancji niedozwolonych

Hodowanie grzybków psylocybinowych  w wielu krajach (w tym w Polsce) jest zabronione

Kupując produkt oświadczasz, że nie będziesz używać go do celów niezgodnych z polskim prawem.

Grzybnię  między badaniami  przechowywać w temperaturze 2-4°C.

 

Informacje dodatkowe

rozmiar

1200cc, 2100cc